KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9592076
nr 959 2076
Akvarell
Eric Erskine Campbell Tufnell, HMS Douglas, escorting Repulse, signerad, 36x51
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:29:03
4/5 18:02:09
1.500 kr
4/5 19:23:11